Rogaška v Radomljah brez izplena; med tretjeligaši uspešen le Šentjur

8. 4. 2018 9:51

V tekmi 22. kola drugoligaškega tekmovanja je Rogaška gostovala v Radomljah, ki so v uvodni zadetek dosegle v 7. minuti, z 1:0 pa se je zaključil tudi prvi polčas.

Sredi drugega polčasa so domači dosegli drugi gol, Rogaška pa je izid znižala v 84. minuti, ko je Marko Šlogar zadel iz 11-metrovke.

Kalcer Radomlje : Rogaška 2 : 1 (1:0)

Ostale tekme
AŠK Bravo : Roltek Dob  1 : 0
Cherrybox 24 Tabor Sežana : Brda 1 : 2
Fužinar Ravne Systems : Nafta 0 : 2
Krka : Jadran Dekani 3 : 1
Drava Ptuj : Ilirija 1911 (danes ob 13:15)
Zarica Kranj : Veržej (ob 16:30)
Mura : Brežice – Terme Čatež (ob 16:30)

Lestvica

T Z N P T
1. Mura 21 17 2 2 53
2. Drava Ptuj 21 15 2 4 47
3. Nafta 1903 20 13 3 4 42
4. Kalcer Radomlje 21 11 4 6 37
5. Krka 22 11 3 8 36
6. Cherrybox 24 Tabor Sežana 21 10 5 6 35
7. AŠK Bravo 22 10 4 8 34
8. Jadran Dekani 22 9 6 7 33
9. Roltek Dob 21 8 3 10 27
10. Rogaška 22 7 2 13 23
11. Brda 21 6 5 10 23
12. Ilirija 1911 21 6 3 12 21
13. Brežice – Terme Čatež 21 5 6 10 21
14. Zarica Kranj 20 5 5 10 20
15. Fužinar Ravne Systems 21 4 3 14 15
16. Veržej 21 2 4 15 10

Naslednjo soboto je ob 16.30 na sporedu domača tekma z Ilirijo.

§

3. SNL – sever

AjDAS Lenart : Fosilum Šentjur 1 : 2 (0 : 1)
0 : 1 – Urban Jevšenak (15.’)
0 : 2 – Žiga Herič (49.’)

AS System Šmarje pri Jelšah : S.Rojko Dobrovce 1 : 4 (1 : 1)
1 : 1 – David Janžek (27.’)

Pohorje : Mons Claudius 1 : 0 (0 : 0)

Ostale tekme
Šampion : Tehnotim Pesnica 2 : 2 (2 : 0)
Zreče : Kety EMMI Bistrica 1 : 1 (0 : 1)
Dravograd Avto Grubelnik : Dravinja 0 : 1 (0 : 1)

 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Dravograd Avto Grubelnik 17 13 3 1 47:13 42
2. Šampion 17 9 7 1 41:15 34
3. Zreče 18 9 3 6 43:22 30
4. Dravinja 16 8 6 2 27:13 30
5. Tehnotim Pesnica 17 8 5 4 24:18 29
6. Kety EMMI Bistrica 17 7 5 5 22:21 26
7. Mons Claudius 17 6 5 6 22:28 23
8. NK Pohorje 17 6 3 8 21:35 21
9. Videm 16 5 3 8 22:32 18
10. S.Rojko Dobrovce 16 5 1 10 25:33 16
11. AS System Šmarje pri Jelšah 18 5 1 12 22:46 16
12. NK AjDAS Lenart 15 5 0 10 18:32 15
13. Fosilum Šentjur 17 4 3 10 21:39 15
14. Korotan Prevalje 16 4 1 11 19:27 13
Z – zmaga N – neodločeno P – poraz  ŠT – Število tekem   – Število točk

Sobota, 14. aprila, ob 16.30 – Mons Claudius : Korotan Prevalje, Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik, Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah.

Oznake:
Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:
X
364 queries in 8,527 seconds.