Štiri odličja za slatinske karateiste

V soboto se je šest članov Karate kluba Rogaška Slatina udeležilo mednarodnega karate turnirja v Čakovcu. Na tekmovanje je bilo skupaj prijavljeno 1106 tekmovalcev iz 112 klubov in 11 držav.

Slatinski karateisti so nastopili v športnih borbah in osvojili štiri bronaste medalje.

Na stopničke za tretja mesta so stopili Timotej Jordan v kategoriji mlajših kadetov na 57 kg, Laura Potisk v kategoriji kadetinj do 54 kg, Tim Zupanec v kategoriji mlajših članov do 21 let do 75 kg in Patrik Škrablin v kategoriji mlajših članov do 21 let do 84 kg.

Jernej Koritnik je v kategoriji mlajših članov do 21 let do 75 kg v repasažu osvojil 5. mesto.

Karolina Tepeš je v kategoriji mladink izgubila prvo borbo in s tem ostala brez repasaža ter brez vidnejše uvrstitve.