Kozli po zmagi še upajo na polfinale

Po porazu v prvi četrtfinalni tekmi 1. slovenske futsal lige v Kobaridu je morala ekipa Dobovca v Rogaški Slatini v drugi tekmi zmagati, če je še želela podaljšati sezono.

Začelo se ni najbolje, saj so gostje sredi prvega polčasa povedli. Domači so preko Aleša Marota izenačili dobri dve minuti pred glavnim odmorom.

V drugem delu so bili gostitelji veliko bolje konkretni, saj so po šestih minutah nadaljevanja povedli s 3:1. Oplast je uspel dvakrat znižati, a so črnobeli v zadnji minuti preko Jake Bizjaka potrdili zmago.

Odločilna, tretja, tekma bo v Kobaridu v torek, 28. marca.

V ostalih parih četrfinala so zmagale ekipe, ki so dobile tudi prve tekme in se uvrstile v polfinale.

Dobovec Pivovarna Kozel : KMN Oplast Kobarid 5:3 (1:1) (1:1 v zmagah)
0:1 Lenarčič (10.), 1:1 Marot (18.), 2:1 Vrabel (24.), 3:1 Jurić (26.), 3:2 Kravanja (33.), 4:2 Bizjak (35.), 4:3 Širok (39.), 5:3 Bizjak (40.)

KMN Sevnica – KMN Bronx Škofije 4:7 (2:3) (0:2 v zmagah)
KMN Puntar – FC Litija 2:3 (2:1) (0:2 v zmagah)
Zavas Siliko – Proen Maribor 0:5 (0:4) (0:2 v zmagah)

*foto: futsal.si