Tretji triatlon loparjev v Kozjem

triatlon loparjev kozje 2016Člani Tenis kluba Kozje so konec meseca oktobra pripravili že tretji racket triatlon turnir. Gre za kombinacijo treh športov z loparji, kjer se nasprotnika najprej pomerita v namiznem tenisu, nato v badmintonu in na koncu še v tenisu. Zmaga tisti, ki v vseh treh športih skupaj doseže večje število točk, zato se rezultat v vseh treh športih šteje po točkah do 21.

Letošnji tretji turnir bi moral biti na sporedu že junija, vendar ni bilo dovolj prijav, nato pa je jeseni nagajalo še vreme. 23. oktobra pa nam je vendarle uspelo turnir izpeljati. Konkurenca sicer ni bila najbolj številčna, kljub temu pa smo videli zelo  zanimive dvoboje. Zmagovalec je pričakovano postal še tretjič zapored Blaž Hartl, ki je zanesljivo premagal vse svoje nasprotnike. Na drugo mesto se je uvrstil Roman Gradišek, tretje mesto pa je osvojil Matej Sok. Sezona tenisa v TK Kozje se tako bliža koncu. Na sporedu imamo še en turnir članov ter turnir družinskih mešanih dvojic, nato pa se bomo bolj posvetili dvoranskim športom – badmintonu in namiznem tenisu. (R.G.)