Tekmovanja ŠZ Kozje: namizni tenis in košarka veteranov

V četrtem krogu v prvi ligi namiznega tenisa so vodilne tri ekipe Dravski veterani, Rogaška mizarstvo Žgajner in Trgovine Polje zabeležile nove zanesljive zmage. Še bolj zanesljiva je bila ekipa NTK Krško, ki je proti ekipi Vitamin bar zabeležila celo maksimalno zmago. Derbi kroga pa je bila tekma med ekipama Moj mesar Jože in Sevniški veterani, kjer je že kazalo na zmago ekipe iz Sevnice, ki je vodila že z rezultatom 5:3, vendar pa je zadnje tri dvoboje dobila ekipa Moj mesar Jože in obrnila rezultat sebi v prid.

10. ROGAŠKA GMF FERČEC 4

V drugem krogu Veteranske lige Kozjansko so se najprej pomerili lanski in predlanski prvaki. Na domačem igrišču se je bolje znašla ekipa ŠD Kozje, ki je vodila od začetka tekme do konca in svojo prednost večala iz četrtine v četrtino. Pri tem ni bilo nepomembno tudi to, da je imela domača ekipa večje število igralcev na klopi, zato je lahko držala višji tempo igre skozi celotno tekmo. V drugi tekmi je tudi ekipa Šentjurja zabeležila zanesljivo zmago, ki bi lahko bila še večja, če ne bi v zadnji četrtini igralci iz Lesičnega zaigrali bolje, jo dobili in nekoliko omilili poraz.  Rezultati 2. kroga –